מטרת העבודה המשותפת היא לעזור לך להגיע מנקודה א’, המקום שבו את/ה נמצא/ת או תקוע/ה כרגע לנקודה ב’, המקום שאליו את/ה רוצה להגיע. האימון מבוסס על עקרונות הפסיכולוגיה החיובית, המושתתת על שימוש בחוזקות (תכונות אופי וערכים) ובמשאבים שלך (נסיון, ידע, סביבה חברתית), כלומר בכל מה שעובד לך טוב, תוך הסתכלות קדימה אל העתיד הרצוי. ההתייחסות אליך היא כיישות שלמה שה-well being שלה מורכב מחמישה אלמנטים שונים – רוחני, פיזי אינטלקטואלי, חברתי ורגשי. דרך העבודה על האלמנטים השונים נוכל לעזור לך להרגיש טוב יותר, למצוא מקום לכל הרגשות והתחושות שלך ולהתקדם ולפרוח.
נעבוד על mindset, הצבת מטרות, self-care, self-compassion ועוד.